Ankara Döküm

Kuruluş

Ankara Döküm Sanayi, Demir Dışı Metallerin (Metal, Bakır ve Alimünyum Alışımları) Üretimini Yapmak Üzere Kurulmuştur. Kuruluşumuzdan Bu Güne Hep Teknolojik Yatırımlar Yaparak Tezgâh ve Makine Parkını Gelişmiş ve Kürselleşen Dünyada Hizmet ve Kalite Anlayışımız Hak Ettiğimiz Yere Geldik.

Neden Biz?
Ankara Döküm Sanayi gelişen sanayinin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için daha üstün özellikler sağlayan santrifüj döküm konusunda ciddi ilerlemeler kaydetmiş bu sahada iyi bir yer edinmiştir.
Sıvı metal kapasitesini artırarak,1000 mm çap ve tek parça 1250 kg’ a kadar santrifüj döküm
yapacak seviyeye ulaşmıştır.

Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden tedarik ettiği birinci sınıf alüminyum hurdalar, ayrıştırma departmanında nitelikli ve tecrübeli personlellerince titizlikle sınıflandırılıp ayrıştırılarak üretim sürecine alınmaktadır.

Firmamız, uluslararası standartlara uygun olarak,( DIN, SAE, ASTM, BS, JIS, UNI vs. ) analiz kontrollü, bakır alaşımlarını ( Kalay Bronz, Kızıl Bronz, Kurşunlu Bronz, Mangan Bronz ve Alüminyum Bronz ) ve alüminyumalaşımlarını, Savurma döküm, kontini döküm ve kum döküm metotları ile üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Vizyonumuz
Ankara Döküm Sanayi Toplam kalite yönetimi anlayışıyla kapasitesini etkin kullanan, teknolojik gelişmelere bağlı kalarak müşteri memnuniyetine önem veren Türkiye’de söz sahibi olduğu gibi dünyada da söz sahibi olma yolunda güven duyulan ve aranılan tedarikçi bir firma olmaktır.

Misyonumuz
Ankara Döküm Sanayi alanında sahip olduğu bilgi,birikim ve tecrübeleri gelecek nesillere aktararak yerli ve milli projelere olan desteğini devam ettirmek, beklentilere cevap verebilmek için değer üreten topluma ve çevreye duyarlı ve çözüm odaklı olan firmamızın misyonu bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada geleceğe yatırım yapmaktır.

Ankara Döküm
1
Ankara Döküm
Scan the code
Ankara Döküm